Pozdra. Imam 22 godine, ceo zivot sam sportista, ne pusim, pijem jednom u mesec ili dva i tad jako malo, ishrana mi je zasnvana na proteinima iz mesa i mleka. Imam jutarnju erekciju, kada masturbiram nemam nikakav problem sa erekcijom i relativno dugo mogu da je odrzim. Problem nastaje kada sam sa devojkom gde sasvim normalno dodje do erekcije ali u toku seksa nakon nekoliko minuta dolazi do pada erekcije bez ikakve nade da se ponovo postigne pa sam hteo da vas pitam za savet kako to da dovedem u normalu? Zamolio bih vas da mi odgovorite.

    Odgovoreno: 31. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Niste naveli da li pad erekcije nastupa posle ejakulacije ili ne.
      od toga zavisi dalji tretman i ponasanje.
      u svakom slucaju predlazem promenu ishrane po principima
      izlozenim u knjizi novaka djokovica.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com