Imam stafilokoku na penisu vec mesec ipo dana. . . Interesuje me koliko je to opasna bakterija po zdravlje. . . I jos ovo, za mesec dana stupam u brak pa me interesuje dali ova bakterija moze odloziti ili imati bilo kakve smetnje za zacece. . . Hvala

    Odgovoreno: 02. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da mislite na nalaz u brisu uretre.
      stafilokok je klica koje uvek ima na kozi.
      ako nemate nikakvih simptoma onda lecenje i ne treba.
      ako imate svrab, pecenje onda po antibiogramu popijte jednu kutiju antibiotika a zatim
      nastavite sa uzimanjem paraprotex i probiobalance tableta. Odnosi da budu sa zastitom.
      za vise www. Calivita. Com
      www. Suplementi-srb. Com