Imam vec duze vremena problema sa prostatom, u vidu ucestalog i otezanog mokrenjasa slabim mlazom, u brisu uretre mi je izolovana ureaplasma koju sam lecio antibioticima ali su tegobe ostale. Molim vas za savet kako da resim problem i da li bi vredelo da se uradi spermokultira? Imam 30 god, krv i mokraca su mi u redu, imao sam problema i sa erekcijom ali to sam resio cajem od mlecike, ali problem sa mokrenjem nikako da resim, evo vec cetvrta godina, ubija me psihicki, da li to moze uopste nekako da se izleci i sta mi savetujete?

    Odgovoreno: 29. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Odnosi moraju biti sa zastitom.
      partnerka da proveri ureaplazmu jer se radi o polno prenosivoj klici pa po potrebi se i ona leci.
      uraditi i preostale briseve uretre na bakterije, gljivice, trichomonas, chlamidiju.
      uraditi i opsti pregled urina, urinokulturu i spermokulturu.
      lecenje posle nalaza.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis