Postovani vec neko vreme imam proeblem sa penisom. Bude u erekciji dok ne krene odnos i onda padne, bude polu-dignut i tako vec 5 puta unazad, ali zadnja dva puta je bilo isto tako i devojka je rekla da ne moze jer je zulj amoja kozica koja se unutar njene vagine seta i pocelo je da je pece, i sutra dan mi se zali na svrab i peckanje i to veoma jak svrab, ja poglem sebe ono milion crvenih tackica, mazao sam canesten i proslo za dva dana, onada je poceo da se guli, pa sam mazao elcom kremu i na kraju je poceo svrab i meni uzasan sa tim da sam juce primetio bol penisa kad je u dignutom stanju, jak bol. Naime mi imamo problem od pocetk aunazad 8 mes, devojka je muke mucila radila sve testove i nista, ja sam radio isto, i nista, odem kod urologa kaze dermatitis i upala neka jer me peklo kad mokrim posle odnosa dao mi citeral 4 kutije i elcom krem, ali evo stanje se pogorsava, recicete da devojka ide na analize ali ne moze toliko je radila puta u zadnjih mes i papa i briseve i crp i td da prosto kod nje nema nista. Sad me je vec strah jer nemam ni ja nista, ni chlamidiju ni trihonomas nista nista. . . Mozda neka uporna gljivica? Nju je proslo od vaginaleta al mene ne. Napominjem da smo n asamom pocetku imali problem i dobili smo orvagil oralno oboje i on aorvagil vaginalete. Sta bi mogao da bude problem kod mene i taj bol iznenadni? I pre nje sam imao probleme od pre jedno 4 god al sad su bas intezivni. Molim za vas odgovor. Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je od neke skrivene infekcije.
      to sada da istrazujemo bit ce komplikovano.
      zato predlazem da i vi i devojka krenete sa uzimanjem
      paraprotex i probiobalance tableta. Lecenje traje oko dva meseca
      za koje vreme bi infekcija /bakterijama, gljivicama/trebalo da se sanira.
      podrazumeva se da su odnosi sa zastitom.
      za odrzavanje erekcije mozete takodjer uzimati na duze suplemente,
      promeniti nacin ishrane a sada u pocetku koristiti i cialis 10 mg dva puta nedeljno po
      upustvu za koriscenje.
      za vise imate moj meil.