Poštovani, imam pitanje za vas. Prije par dana sam primjetio da mi deo glavica malo otekao. Deo na samom vrhu, između dve rupice. Osećam i da me svrbi i blago peče prilikom uriniranja i ejakulacije i da je crveniji. Za sada nisam išao kod lekara i nisam koristio nikakvu terapiju. Da li znate o čemu se radi i kakav je vaš savet? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 04. 2014.

Komentari na pitanje: #126669

    • Imam jedno pitanje za vas, imam 20 godina i levi testis mi se nije spustio drugi je u redu. Isao sam u dom zdravlja kod urologa i dao mi je da radim spermatogram, rezultati su dobri (ukupna zapremina ejakulata 4 ml, belicaste boje, karakteristicnog mirisa, dobre viskoznosti, ph 7. 8. Broj spermatozoida u 1 ml 102x10 na 6, odnosno u celom ejakulutu je 406x10 na 6. Pokretljivost spermatozoida 83% , slabije pokretnih 5% i nepokretnih 12% . Normalna patalogija forme 85% . Zakljucak normospermia.) odneo sam rezultate kod urologa i rekao mi je da je ovo u redu i da idem. Sad me interesuje da li ima svrhe spustati ga. Da li cu moci da imam decu za 5 do 10 godina ili ne, veoma sam zabrinut, pa ako mozete da mi odgovorite bio bih vam zahvalam