Imam vec duze vremena problema sa prostatom, u vidu ucestalog i otezanog mokrenjasa slabim mlazom, u brisu uretre mi je izolovana ureaplasma koju sam lecio antibioticima ali su tegobe ostale. Molim vas za savet kako da resim problem i da li bi vredelo da se uradi spermokultira?

    Odgovoreno: 28. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Niste naveli koliko imate godina sto je vrlo vazno za preduzimanje terapije.
      mozete uraditi spermokulturu ali i urinokulturu i opsti pregled urina koji ce vam dati
      podatke o eventualnoj bakterijskoj infekciji.
      lecenje bi islo po uradjenim nalazima.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com