Prva dijagnoza posle tur ves urin - tcc invasivum high grade sa skvamozno diferencijacijom u oko 60% tu tkiva, misic b. O. , postoji limfovaskularnainvazija. Novi ph: dysplasia urotheliigriii cistitis chr erosiva et folikularis. Kontrola za 3 mes. Molim vas za misljenje, sta to znaci, zasto nema nikakve terapije, koje su prognoze i nacin lecenja. Mnogo hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Radi se o povrsnom tumoru besike koji nije zahvatio misicni sloj.
      informisite se na internetu o tim tumorima.
      potrebne su redovne kontrole kod urologa i na onkoloskom konzilijumu.