Postovani, molim vas da mi pomognete, vec duze vreme imam problem sa urinarnim infekcijama, naime prvo je u pitanju bio proteus a sada mi se posle dva meseca od prethodne infekcije istim (terapija ciprocinal 5 dana i cefaleksin 7 dana) pojavila i eserihija coli. Radila sam antibiogram i sad mi je lekar prepisao panklav 7 dana koji jos uvek uzimam i nakon toga mi je preporucio pipegal. Moje pitanje je: da li je to dobra terapija? Posto me u narednom periodu ceka priprema za vto i ne bi zelela da se ponovo mucim sa ovim urinarnim infekcijama. Molim vas za savet i misljenje o trenutnoj terapiji. Jos da napomenem da su antibiotike pijem dosta cajeva i biljni preparat uroefekt. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 24. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Eserihija nije prepreka niti mnogo veliki problem za trudnocu.
      lecite se dobro ako antibiotike koristite po antibiogramu.
      ne forsirajte mnogo antibiotike.
      pokusajte sledeca dva meseca sa koriscenjem paraprotex i
      probiobalance tableta.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com
      za vise imate i moj meil: bocokic@gmail. Com