Postovani, mom suprugu je biopsijom na osnovu tkivnog uzorka sa glansa penisa konstantovana dijagnoza carcinoma planocellulare karatodes invazivum hg 2. Interesuje me koliko je to stanjelose, kakva je procedura lecenja i da li je zivotno ugrozen. Vana u napred

    Odgovoreno: 29. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Kod carcinoma penisa lecenje zavisi od stadijuma primarnog tumora i od
      stanja na regionalnim limfnim zlezdama.
      ono sto je za vas vazno to je da suprug mora biti pod stalnom kontrolom
      onkolosko uroloskog konzilijuma.