Postovani! Imam 20 godina, i vec dvije godine imam problem da tokom vrsenja velike nuzde, mi kroz penis izlazi kao neka prozirna tekucina, ne puno. (i to ne uvijek, povremeno mi izidje, npr. Dva puta tjedno) . Radio sam pregled urina, i preled kod urologa sve u redu. Pa me zanima da li mozda postoji neki lijek za to, jer sam cuo da je moguce da se radi o nekoj bakteriji. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 27. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnom prostatitisu.
      predlazem da narednih meseci koristite paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com