Poštovanje, možete li mi reći da li je normalna pojava da u slučaju kada nemam ejakulaciju (polni odnos ili masturbaciju) 10-ak dana, pa mi se onda desi ejakulacija nakon isteka tog perioda, van polnog uda pored normalne sperme, izlazi i sperma u formi želatina, dakle daleko gušća od normalne sperme i tamnije boje?

    Odgovoreno: 25. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o hronicnom zapaljenju prostate i semenih kesica
      pa sprovedite ispitivanja u tom pravcu ili se javite na pregled.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com