Dobar dan. Bio sam na pregledu nedavno zbog bolova u predjelu testisa i kontatovana mi je upala epididimisa, ali nisam radio nikakve dodatne testove. Po vecini sajtova sam procitao da je jedan od glavnih uzroka hlamidija. Sada me interesuje da li smijem piti antibiotike za hlamidiju bez recepta i savjeta doktora. I da li moze biti potencijalno opasno da se uzimaju ti antibiotici u slucaju da nemam hlamidiju? I da li mozda mozete da podijelite sa mnom jos neke potencijalne uzroke upale epididimisa? Hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2014.
    • Poštovani,
      I druge bakterije mogu biti uzrocnici epididimitisa.
      nije dobro da se na svoju ruku lecite.
      potrazite i drugo misljenje i odradite sve potrebne pretrage.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis