Postovani, imam vec dve tri god problem s cestim mokrenjem, nije bolno i nema peckanja, samo cesto. Ustajem i. Nocu da mokrim. Nekad su to vece kolicine urina a nekad me pritiska. I. Mala kolicina. Imam pesak u urinu a urinokultura je dobra. Desavalo se da peska nema u urinu ponekad kad ga kontrolisem ali i tada cesto mokrim, nije mijj nimalo bolje, a s ginekoloske strane je sve u redu. Sta mkzw moze biti uzrok? Hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Treba da se javite i urologu da se sprovedu potrebna ispitivanja /bakterioloske pretrage, ultrazvuk, cistoskopija
      i eventualno urodinamsko ispitivanje/.