Zelim da pitam kako mogu da uklonim sirastu prevlaku ispod kozice penisa?? Dali postoji neka krema posto redovnom higijenom se vrlo malo skida.

    Odgovoreno: 21. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Ako se prepucijum prevlaci preko glansa onda se to lako moze skinuti.
      ako se isti ne prevlaci potpuno onda u dzepovima ostaje opisana sirasta masa.
      u ovom slucaju bi trebalo da uradite operaciju za fimozu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #126375

    • Poštovani, mom dečku je za vrijeme seksa pukla arterija na penisu i obilno je krvario. Krvi je ostalo i u meni. Primjetila sam dok uriniram da izlazi a nije mi vrijeme ciklusa. Koliko je to opasno i da li je uopće opasno?