Poštovani, imam relativnu fimozu i koristim didermal krem za lečenje iste. Možete li mi reci koliko vremena se maze ova krema i da li treba praviti pauzu na 7 dana, s obzirom da je proizvođač u upustvu napisao da se sme koristiti do 7 dana? Srdačan pozdrav i unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Radi se o kortikosteroidnoj kremi koju i ne morate cesto i stalno koristiti.
      pokusajte sa kantarionovim uljem uz povremeno koriscenje didermala.
      ako nema efekta uradite circumciziju.