Postovani moj problem je hronicna upala prostate koju nikako da resim najveci problem mi je erekcija nemogu da je odrzim da bih imao odnos sa devojkom sta da radim i po nekad cesce mokrim mada kad izgubím erekciju javi mi se nagon za mokrenje i nemogu da postignem erekcíju dok ne mokrim iako je to na silu i mala kolicina mokrace sta da radim vec duze vreme se mucim sa ovom upalom nikako da je resim i da li suljevi mogu biti vezani sa ovim problemom jer me i oni zezaju inace imam 24 godina poštovani, vrlo je moguce da su i suljevi uzrok otezanom saniranju hronicnog prostatitisa. Zato vam predlazem sledecu terapiju: paraprotex tab, probiobalance tab, green kare tab, vital man tab i panax ginseng tablete. Ova terapija bi za dva meseca trebalo da vam sanira prostatitis, problem sa suljevima a potom i smetnje sa erekcijom. Za vise www. Suplementi-srb. Com www. Calivita. Com hvala puno na odgovoru pokusacu sa ovom terapijom samo ako mozete da mi kazete da li sve ove tablete da pijem dva meseca ili od svakog po kutiju i koliko kojeg ili onako kako pise na kutiji jos jednom hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 21. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Kupujete po jedno pakovanje predlozenih suplemenata i pijete ih
      sve zajedno. Imate tu za dva meseca i vise.
      uzimajte ih kako pise na kutiji ili u upustvu.
      za vise imate i moj meil: bocokic@gmail. Com