Od pre 4 meseca imam novu partnerku, pri prvom odnosu primeto sam izuzetno jak neprijatan vaginalni miris i beli sekret kod nje prilikom odnosa (ima ga i sad) . Nakon odnosa pojave se male crvenkaste tackice koje se povuku sutra-prekosutra, takodje posle mesec dana mi se pojavilo peckanje u mokracnom kanalu prilikom mokrenja i mala kolicina sekreta izlazi iz penisa u toku dana (primetim pre mokrenja) . Posle 2-3 meseca (tj pre mesec dana) peckanje je prestalo i nema vise sekreta. Primetio sam da su mi ejakulacije mnogo slabije tj sperma je ranije izlazila pod jakim mlazom a sad jedva izlazi (moram da pritisnem penis od mosnica na gore da bi sva sperma izasla, imam osecaj kao da se nakupi u dnu penisa i nema dovoljno pritiska da izadje, laicki bi rekao da mi je mozda mokracni kanal prosiren i da zato nema dovoljno pritiska) . Imam 35 god, nisam jos zasnovao porodicu i brine me da li mogu imati posledica u smislu da sperma nece izaci dovoljnom jacinom. Partnerka jos nije otisla kod ginekologa, a ja nikako da stignem zbog posla da posetim urologa. Kod urologa cu sigurno otici, sad mi treba savet i makar da dok ne odem se malo smirim. Unapred zahvalan. Vukasin

    Odgovoreno: 21. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Odnosi sa zastitom.
      partnerka kod ginekologa.
      vi uradite opsti pregled urina, urinokulturu, bris uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju, obe mikoplazme,
      trichomonas vaginalis. . Pa se sa nalazima javite urologu.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com