Postovani moj problem je hronicna upala prostate koju nikako da resim najveci problem mi je erekcija nemogu da je odrzim da bih imao odnos sa devojkom sta da radim i po nekad cesce mokrim mada kad izgubím erekciju javi mi se nagon za mokrenje i nemogu da postignem erekcíju dok ne mokrim iako je to na silu i mala kolicina mokrace sta da radim vec duze vreme se mucim sa ovom upalom nikako da je resim i da li suljevi mogu biti vezani sa ovim problemom jer me i oni zezaju inace imam 24 godina

    Odgovoreno: 17. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Vrlo je moguce da su i suljevi uzrok otezanom saniranju hronicnog prostatitisa.
      zato vam predlazem sledecu terapiju: paraprotex tab, probiobalance tab, green kare tab,
      vital man tab i panax ginseng tablete. Ova terapija bi za dva meseca trebalo da vam
      sanira prostatitis, problem sa suljevima a potom i smetnje sa erekcijom.
      za vise www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com