Postovani dr vlada pre tri meseci kada je radio analizu br spermograma je bio 45x10na6 u u celom ejakulatu je bilo isto toliko 45x10na6 a sada je br spermatos 48x10na6 a u celom ejakulatu 24x10na6 brinemo se jer. Skoro 2 god pokusavamo na zacece. . . Hvsla puno na odgovorima

    Odgovoreno: 16. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Na internetu se raspitajte o hipospermiji -smanjenoj kolicini sperme.
      predlazem da suprug izmeni nacin ishrane i da se hrani po principima ishrane
      datim u knjizi novaka djokovica. Da koristi sto vise voca i povrca u ishrani.
      dnevno dva do tri litra vode. Zabrana alkohola, pusenja, opojnih droga.
      stalno koriscenje suplemenata.
      za vise se mozete javiti na pregled.