Postovani dr vlada molim vas objasnite mi suprugovu analizu hitno mi je molim vas!!! Osobina ejakulata boja zuckasta. . . Zapremina ejakulata u cem 0, 5 vreme razdvajanja je 25min. Visokozitet dobar ph vrednost7, 7. Pokretljivost broja spermatozaida (nativnih preparata centrifugata) normokineza 72% hipokineza 10% akineza 18% bojenje spermograma metoda bojenja giemsa normalne forme 75% patoloske forme glava7 vrat5 rep 13. Gijagnoza: oligospermia

    Odgovoreno: 13. 03. 2014.

Komentari na pitanje: #126191

    • Postovani dr vlada. . Br spermatozaida je 48x10na6 a u celom ejakulatu 24x10na 6. . .