Dobar dan! Pokusacu da vam sto detaljnije opisem svoj problem i iznesen sve cinjenice u vezi sa tim jer nigde nisam uspeo da pronadjem odgovor i resenje svog problema. Pre odprilike mesec i po dana, jednog jutra (oko 5 h) probudim se sa jakom erekcijom. Bio sam zacudjen koliko mi je penis bio tvrd i prosto mi nije dozvoljavao da nestavim sa spavanjem. Lezao sam nekih pola sata budan ali on nije spadao. Zatim sam ustao, setao po sobi i on se spustio. Lego sam u krevet i nastavio sa spavanjem. I, ponovo me probudi erekcija nakon sat vremena. Ponovim isti postupak ali me ponovo probudi. Od tog dana pa i dan danas imam svakog jutra ovakve probleme a neretko i u toku noci budeci se na svaka dva sata. Uporedo sa ovim problemom od pocetka sam imao i slabe glavobolje, vise kao blagi pritisak u glavi koji je prestao nakon desetak dana. Prvo sam otisao kod neurologa s obzirom da sam poslednjih meseci bio jako napet zbog skole koju pohadjam preko interneta. Nisam mu pominjao erekcije, zalio sam se samo na glavobolju. Dobio sam neke lekove za slucaj da me ponovo zaboli glava i to je sve. Zatim sam otisao kod urologa koji je rekao da je to normalno ali mi je ipak dao uput za ultrazvuk, analizu krvi i mokrace i analizu nivoa testosterona. Medjutim sve je bilo u redu. Tada sam mu rekao da sam imao povredu testisa pre 13 godina i dobio sam uput za ultrazvuk koji mi je zakazan 26-og ovog meseca. Sto se tice te povrede testis mi se bio uvrteo i naduo. Vracen je u normalu bez hirurske intervencije ali je od tada ostao uvecan sa zasiljenim krajevima. Retko mi se desavalo da me ujutru po malo boli kicma u predelu bubrega pa razmisljam da nema to neke veze sa centrom za erekciju. Moram naglasiti i to da sam veoma razdrazljiv i u toku dana. Veoma lako dobijem erekciju koja tesko i sporo prestaje. Probao sam sa cescim seksualnim odnosima i masturbiranjem ali ne pomaze. Recite mi dali postoji mogucnost da se nesto desava u testisima bez obzira sto mi je nivo testosterona u normali ili nesto drugo? Ili je pak moj slucaj za neurologa? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 12. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Javite se ponovo neurologu i recite mu sada za erekcije.
      obavezno posetite i endokrinologa.
      moguca je i neka intoxikacija pa vidite da li radite sa nekim
      stetnim materijama ili ste u kontaktu sa njima.
      ultrazvuk testisa u svakom slucaju uradite.
      nadam se da vam je urolog iskljucio prostatitis.
      uzimajte sto vise tecnosti i koristite suplemente.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #126168

    • Radio sam ultrazvuk preko pune besike. Prostata je u redu, bubrezi kao i ostali organi vidljivi tim pregledom. Lekar je rekao da je prostata u redu na osnovu rezultata i cinjenice da imam 25 godina. . Samo ne znam da li je ovaj pregled dovoljan za utvrdjivanje stanja prostate??? I da li bi trebalo da obavim neki detaljniji pregled s obzirom da nemam puno poverenja u nase lekare ovde?