E ovako rec je o meni, imam 18 godina i do sada nisam imao seksualni odnos. . . Ali od 15 godine sam primetio da su mi se na dnu glavica izmedju glavica i kozice pojavile neke bele tacke koje niti svrbe niti bole. E sad posto imam devojku i ne bih vole da joj prenesem to ako je nesto infektivno pa zato i pitam sad, i da naglasim da sam primetio da su pocele ili se meni to samo cini da se sire i polako ih je sve vise. . . Negde sam procitao da su to verovatno tisonove zlezde, i da se mogu ukloniti nekim radio talasima? I jel to jedini nacin i gde to moze da se ukljanja i leci? Ako mi vi ne mozete pomoci, kome da se javim? I jel mogu u domu zdravlja? Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Radi se o bisernim papulama penisa/pearly penile papules/koje
      ja odstranjujem radio talasima po ceni od sto do sto pedeset evra,
      zavisno od rasprostranjenosti.

      bocokic dr ljubisa
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #126148

    • Gde se moze ukoliti i u kojoj ordinaciji u bg? I recite mi kome da se javim u domu zdravlja da utvrdim da su ovo te papule ili kako god vec? Urologu ili dermatologu?