Imam jak bol u testisima vec par godina. Bio sam kod urologa, radili su mi sve testove na bakterije - urin, iz prostate, test na hlamidiju i urealplazmu. Sve je bilo negativno. Ultrazvuk je uredan, jedino je pri snimanju testisa receno da je mao uvecan neki kanal sa jedne strane. Sa te iste strane, na testisu, napipavam neku masu, laicki receno kao klupko zmija, koja je bolna, osetljiva na dodir i deluje tvrdja nego na drugom testisu. Lekar je sve to video i opipao i konstatovao da je to sve normalno i poslo me kuci. Prosla je cela godina. Nikakvi cajevi nisu pomogli puno pomogli, samo su ublazili bolove u prostati i otklonili peckanje tokom mokrenja. Opet sam bio kod lekara (dopao mi neki drugi) . Ovaj je obavio sve te iste testove pa i jos nekoliko, konstatovao da nema infekcije i kad je dobio ultrazvuk (na kom nikad nema nista znacajno) poslao me kuci. Mene ipak jako boli testis, a sa njime i stomak i ledja i noga, a moguce je da su i problemi koje imam sa prostatom i uriniranjem vezani za to. Koji je vas predlog?

    Odgovoreno: 08. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Bolovi u testisima su obicno zbog upale samog testisa, pasemnika/epididimisa/ ali i kod upale prostate.
      i postojanje preponske kile moze davati bolove u testisima.
      smatram da je kod vas hronicni prostatitis uzrok bolova.
      predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tablete koji duzim vremenskim
      koriscenjem mogu sanirati infekciju u prostati.
      videti na www. Calivita. Com
      www. Suplementi-srb. Com