Postovani, imam 33 godine i imam velike probleme sa erekcijom! Reci cu vam da do skoro kraja 2013 nikada nisam imao probleme tokom seksualnog odnosa sa partnerkom, nikada to nisam ni dovodio u pitanje! Otakda sam raskinuo sa njom u decembru 2012 nisam uopste imao devojku i mogu priznati da sam se sam zadovoljavao 4 puta dnevno i to svaki dan! Moj problem je da mi erekcija uopste ne traje tojest i kada se sam zadovoljavam ako slucajno ispustim polni organ on se odmah smanji cak ni ujutru nisam imao vise nijednu erekciju! Mogu reci jos da uopste ne osecam polni organ, kada ga dodirnem osecam kao da ga uopste nemam, mogu da ga stisnem iz sve snage rukom i nista ne osecam, kao da je utrnuo i da nema uopste krvi! Molim vas da mi pomognete unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 03. 2014.

Komentari na pitanje: #126039

    • Nisam nikada procitao knjigu novaka djokovica tako da ne znam o cemu se radi, mozete mi vi reci cime da se hranim i verujte mi da cu vas poslusati! Niste mi rekli zasto ne osecam posli organ? Jel zbog nedostatka krvi? Zaboravio sam da dodadm u mom mailu da svaki dan radim 15 serija sklekova po 10 ponavljanja, trcim 10 km na trim stazi i uvece ponovo sklekovi! Zar cijalis i viagra nisu za impotentne osobe? Puno vam hvala doktore