Postovani, imam 23 godine, tokom vodjenja ljubavi sa devojkom kada trebam da ejakuliram i dok ejakuliram izgubim svest, ostanem bez vazduha, to traje nekoliko sekundi i nakon toga dodjem svesti, to traje vec 3 godine, isao sam na magnetnu rezonancu, kod urologa sam radio pretrage razne medjutim rezultati su u redu, stvarno bi voleo da mi pomognete. Tokom vodjenja ljubavi ne mogu da stojim da ne bih pao kada ejakuliram. Mislim da nije problem psiholoske prirode jer se opustim uvek. Unapred hvala. Pozdrav

    Odgovoreno: 06. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Posetite i kardiologa da se napravi kompletan pregled srca
      pored svih pretraga koje ste uradili.
      planirajte i pregled kod neurologa.
      znaci problem je zanimljiv i treba ga resavati timski.