Poštovani, imam 26 godina. Pre mesec dana mi je doktorica na pregledu rekla da imam hronični prostatitis. Imao sam bolove u donjem delu leđa, nekad u testisima, u donjem delu stomaka nekih4, 5 meseci. Pregledala mi je prostatu, bubrege (na desnom mi je rečeno da imam jako malo peska) i ostalo i sve je u redu. . . Pijem conprostu forte, pijem čajeve od brusnice, uvin čaj, za bubreg pijem rowatinex. . . Bolovi nekada traju nedelju dana pa prođu, pa se onda opet pojave i tako u krug. Trenutno najviše imam bolove u donjem delu leđa i preponama, mokrenje je normalno. Da li možete da mi preporučite neke lekove, koliko vidim ovo je problem koji se ne rešava lak!? Hvala na vašem odgovoru

    Odgovoreno: 06. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Za lecenje hronicnog prostatitisa je potrebno malo vise vremena da bi se primetilo poboljsanje.
      vasa doktorka je lepo dala neagresivnu terapiju. Nju produzite a mozete pored toga koristiti i
      bactrim tablete 2x2 deset dana a zatim caps. Pipem 2x2 drugih deset dana.
      po zavrsetku pipema uzmite tab. Paraprotex 2x1 pre jela i tab. Probiobalance 1x1 sazvakati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com