Vise od 10 godina imam povremeno bol u testisima koji je bio slabog intenziteta ali sada je to svakog dana. Radio sam psa, afp, bhcg, urinokultura, urin, krv, eho abomen, karlica, bubrezi, jetra, zucna kesa. Sve je dobro. Dodirom osecam puno tankih, , kanala, , koji su u mosnicama, a neki su zadebljali. Testisi su nekad tvrdi a nekad meksi. Urolog mi je rekao da su rezultati dobri i da ne treba raditi uz, a nije fizicki uradio pregled. Dao mi je da pijem dovicin i hemomicin, , , pa ako ne prestane bol da se javim ali je najbolje da se ne dira nista, ,. I nije prestalo. Imam 50 godina. O cemu se radi i sta da radim. (pored bola nemam druge tegobe)

    Odgovoreno: 06. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Klinicki pregled testisa i ultrazvuk istih je obavezan.
      bolove u testisima daju upale testisa i epididimisa, upale prostate i
      postojanje preponske kile.
      sta je od svega utvrdjuje se pregledom.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis