Postovani pokusacu u sto kratkim cu crtama objasniti moj problem pocetkom 2013. Godine sam imao eserihiju, peckanje pri mokrenju i iscedak, tj simptome koji idu uz tu bakteriju, izlecio je nakon 2 kutije antibiotika (ne mogu da se setim naziva) i dve nedelje nakon izlecenja nikakve simptome nisam imao, ali nakon toga se peckanje vratilo, a nekada i malo, ali samo malo jaci bol pri mokrenju (najcesce kad malo unosim tecnost) i ja od tada vucem problem peckanja pri mokrenju. Radio sam testove na hlamidiju ureaplazmu mikoplazmu tri-cetiri puta radio bris davao isto toliko puta i urin, ali sve je normalno. . Cak sam radio i spermokulturu, jer sam u poslednjih 6 meseci poceo da osecam jace peckanje pri mokrenju nakon izbacivanja sperme, i nalaz spermokulture je bio normalan. Ne znam sta da radim, nikakve druge simptome nemam osim peckanja, a svi nalazi su u redu. Dva tri puta sam imao kandidu, mazao kanesten par dana i to je prolazilo brzo. . I to je sve od infekcija koje sam imao, ali bol i peckanje ne prolazi neki savet sta da radim bi mi dobro dosao, posto urolozi kazu "pa jednostavno te pecka" hvala

    Odgovoreno: 27. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Partnerka da uradi vaginalni sekret a vi bris uretre na trichomonas vaginalis.
      mozete koristiti paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com