Moj sin ima 4 godine i imamo problem sa mokrenjem. Kad treba da ide da mokri uvek se stiska i uvek mu gacice budu malo mokre, i kad trazi uvek je to poslednji momenat. Sto se tice nocnog mokrenja nekad se probudi da mokri, nekad ne, ali periodi kad se budi mokar su duzi od suvog perioda. Imamo problem i sa kozicom, on ima malu opnu i samo rupicu kroz koju mokri, receno nam je da to moze da se ukloni ali da je najbolje da se to radi kad bude imao 6 do 7 godina, jer mi smo to primetili jos kad je imao godinu dana i tada smo bili kod urologa. Nase pitanje je da li mozda ta opna moze da smeta. Ne znamo sta da mislimo, ovako je poslusan, a svi nasi drugari starosti od 3 do 5 godina nemaju tih problema, a sa mnogo njih dolazimo u kontakt, ne znamo sta da radimo, da li treba da insistiramo da se ta opna ukloni ili to ipak nema veze sa tim, nego mozda sa lenjosti.

    Odgovoreno: 25. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Adheziju prepucijuma za glans treba da resavate odmah.
      to se moze uraditi manuelnom adheziolizom ili pak operativno.
      ako ste u blizini javite se u moju ordinaciju.
      moguce da je to uzrok ustezanja od mokrenja.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com