Nakon nekoliko meseci resio sam sam echericia coli, koja je bila prisutna u spermi i urini. Sad kad sam uradio spermokultura pronadjena mi je bakterija klebssiela aerogenes 100000. Doktor mi je preisa flexid 10x1. Interesuje me dali ova bakterija je stetna za plodnost, i dali se prenosi. Moja supruga je uradila sve mikrobioloshe testove i kod nje je sve u redu. Dali mogu da radim na bebu ili stetna je po plod. Hvala vam puno.

    Odgovoreno: 21. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Bakterija nije stetna po plod ali kao i svaka infekcija deluje lose na stvaranje spermatozoida.
      nece se preneti na partnerku
      vas doktor vas leci.
      radite na bebi.
      prethodno mozete proveriti spermogram.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis