Imam probleem sa urinarnim infekcijama. U oktobru sam pila lekove i onda je sve bilo oke, dok o5 nisu poceli simptomi i u decembru na uk bilo je oko 20000 enterokoka, ali mi doktorica nije dala nikakvu terapiju. U januaru sam imala u uk 100. 000 stafillokoka aureus, dobila sam panklav po antibiogramu, posle toga i uricin, ali sam pre par dana, po prestanku imala opet ruzan osecaj. Ja mislim da je meni to od odnosa. Juce sam radila urin i uk, nalaz urina je: izgled: zamucen boja: svetlo zuta (iako j meni bas delovalo zuto) ph vrednost: 6 relativna gustina: 1. 020 leukociti: 1 sediment: eritrociti svezi: / eritrociti izluzeni: / leukociti: 8-10 bakterije: dosta epitelne celije: dosta sta mislite? Uk sutra stize

    Odgovoreno: 22. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Nalaz urina govori za postojecu infekciju.
      pored ovih analiza koje stalno radite uradite i vaginalni i cervikalni bris
      na bakterije, gljivice, hlamidije i obe mikoplazme.
      radite na jacanju imuniteta.
      koristite dosta tecnosti.
      promenite nacin ishrane.
      ne forsirajte mnogo antibiotike.