Postovani dobar dan. Mom decku se smanjio penis. Kada smo zajedno nije vise cvrst kao sto je nekada bio i kada je u erekciji i kada nije. Pojavile su se i neke bele gleke, kao da se kozica ljusti. Da li imate odgovor ili bismo ipak morali kod doktora. Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Za fleke proverite vasu grupu vaginalnog sekreta pa ako treba,
      onda se zajedno lecite.
      penis ne moze da se smanji.
      pretpostavljam da je u nekom psiholoskom problemu
      pa pokusajte da mu pomognete da se to prevazidje.
      malo vise fizicke aktivnosti. Neka obrati paznju i na ishranu sa
      vise voca i povrca. Pusenje, alkohol, droga zabranjeni.