Postovanje imam jedno pitanje poceo sam da koristim po pola tablete cialis za poboljsanje sexualne moci jer mi se desavalo da padne u toku sexa ali sledeceg dana imam glavobolju pa me zanima dali ima neki drugi lek koji ne izaziva toliko glavobolju cijalis jeste dobar i imam potenciju jos dva dana ali i glavobolju hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 18. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa levitrom ili smanjite dozu cialisa na cetvrtinu.
      dejstvo cialisa traje 36 sati sto znaci da ga ne treba u tom intervalu ponovo koristiti.