Moja sestra ima problema pri mokrenju, pece je, boli, iritira u par puta se pokazalo i kao da ima tragova krvi. Kad se javi lekaru dobije lek, aali je problem dok pije lekove sve je u redu, kada prekine posle par dana opet isti problem. Pati sa tim vec duze od 2 godine, prvi nalazi su pokazali da je eserihija koli. Lecila se ali nema neki efekat, ima li za nju leka? Pomozite molim vas. Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 18. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Nadam se da je uradjena cistoskopija zbog krvi u mokraci.
      neka pregleda stolicu na bakterije i gljivice kao i da uradi ginekoloske briseve
      na bakterije i gljivice.
      predlozio bih joj da narednih pet sest meseci koristi tablete paraprotex i probiobalance.
      videti na www. Calivita. Com
      za vise imate i moj meil: bocokic@gmail. Com