Zanima me kako se leci peyronies disease ili induratio penis plastica. Proucavala sam povodom toga i dosla sam do saznanje da je to zapravo reumatoidni artritis penisa. Kako izleciti ovo bez operacije.

    Odgovoreno: 11. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ste proucavali onda ste videli da ima puno nacina i metoda lecenja, od medikamentoznih do
      operativnih.
      niti jedna konzervativna metoda ne moze izleciti peironovu bolest, ali se proces moze usporiti.
      izgleda da je hirursko lecenje najefikasnije ali ono se sprovodi samo kod onih slucajeva gde
      je fibrozna promena limitirana.