Gospodine ljubiša bocokić, ja se još jednom izvinjavam na smetnji, juče ste odgovorili na moje pitanje vezano za hematom na polnom organu usljed povrede. Međutim niste uspjeli da vidite sliku, a ja ne bih baš da posjećujem doktora ako nije ozbiljno, nekako mi je neprijatno. Pa bih vas zamolio da pogledate i ako baš moram javiću se urologu. Da nampomenem nemam nikakvih bolova ili problema sa funkcijom. U erekciji se čak ni ne vide tragovi, samo u opuštenom stanju. Http: //s23. Postimg. Org/xsot0fybv/sam_2656. Jpg http: //s23. Postimg. Org/q678xtc3v/sam_2657. Jpg te da li postoji neki način da ubrzam oporavak, neka krema, obloge? Jer ovako stoji već dva mjeseca. Hvala još jednom!

    Odgovoreno: 11. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Ja se ne snalazim toliko na kompjuteru pa ne umem da nadjem sliku koju pominjete.
      mozete uzeti mast vein kare koja sadrzi hijaluronsku kiselinu iz pijavica.
      ovaj enzim bi trebalo da resorbuje hematom.