Dobar dan. Prije par dana pojavili su se bolovi prilikom zavrsetka mokrenja, a sada i bol u lijevom bubregu. Ostalih tegoba nema. Doktor opste prakse kaze da pijemnekoliko dana uvin caj i kao da ce proci. Interesuje me po vama o cemu se radi i sta bi trebalo da uradim od analiza. Pozdrav.

    Odgovoreno: 09. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Uraditi osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace i obavezno urinokulturu.
      ako nalaz urina i urinokultura govore za infekciju a se krvi bude ubrzana onda se obavezno javite
      urologu.