Postovani gospodine doktore, imam ponekad bol u bubrezima, besici i kad se olaksam lakse mi je. Pre godinu dana pojavio se svrab peckanje pri mokrenju, mokraca je nekad izrazito zuta i vruca, posto mi kozica prelazi preko glavica penisa tj, povezana je sa vrhom glavica tj. Tako sam rodjen. Pecka me i vrh te kozice. Imam osecaj da u testisu uvek imam kap dve urina, kad operem posle mokrenje i osusim tj obrisem testis odredjeno vreme ne pecka, nism imao odnos odavno tako da nesumnjam na neku polnu bol. Majka je imala problem s kamenom i peskom. Sta mi preporucujete? Prekled urina, urinokulturu, krvnu sliku. Pozzz i hvala u napred. .

    Odgovoreno: 07. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Pocnite prvo od laboratorijskih pretraga: se, krvna slika, urin, glikemija, ureja, kreatinin. Sgot, sgpt, ggt
      urinokultura
      bris uretre na bakterije i gljivice
      stolica na bakterije i gljivice
      sa nalazima se javite na moj meil.
      posle ce mo u drugom naletu napraviti ultrazvuk bubrega, besike i prostate i tako redom.