Dobar dan ja imam 42 godine i zelim da vas pitam sledece… vec 2 dana primijetio sam da boja moje sperme je kao zuckaste boje, kako da vec kazem kao mjesavina zuckaste i kafenkaste boje ali nije gusta kao ranije. Zabrinuo sam se jako jer to nikada do sada nisam imao, i zamolio bi vas da mi kazete vase misljenje…inace sto se tice bolova i slicno, sve je u najboljem redu, ne boli me nista a sto se tice erekcije je sasvim normalna i nemam po tom pitanju problema. Neznam o cemu se radi…citao sam mnogo po internetu u vezi ove boje, i ako je to tacno, pise kao da to nije problem i nije nista zabrinjavajuce, ali eto zelim da cujem i vase misljenje…sto se tice odnosa, nisam imao nikakav odnos u skorije vrijeme tako da infekcija po tom pitanju ne moze biti… zamolio bi vas da mi javite…hvala unaprijed i ugodan dan vam zelim… pozdrav bosko

    Odgovoreno: 06. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Trebalo bi da uradite osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace, urinokulturu i
      spermokulturu. Pretpostavljam da se radi o hronicnom prostatitisu koji iziskuje lecenje.
      lecenje bi doslo u obzir posle dobijanja trazenih nalaza.