Kada sam isao kod urologa on mi je rekao da je sve ok i pitao me je da li zelim da mi secne onu kozicu, resicu ili kako se vec zove ako me zateze i pitao da li me to steze, ja sam rekao da me ne steze jer stvarno nemam problema sa tim i ne smeta mi. Poslednji put kada sam imao odnos sa devojkom posle toga sam primetio da je malo krenulo da to puca, ali jako malo, i ne pece me i ne boli, jako malo je peckalo, pa me zanima da li je to normalno, da li ce samo puci i da li uopste treba da pukne ili da odem kod urologa da mi secne to?

    Odgovoreno: 06. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Ako frenulum"puca" mogu da se stvore bolni oziljci.
      zato je bolje otici kod urologa i uraditi frenulotomiju, malu intervenciju,
      koja ce spreciti povrede.