Imam 27 godina. Vec dve godine potencija/erekcija mi je jako slaba. Od drugih problema imam blagu hipertenziju (bubrezi su odlicni, hormoni su odlicni, srce je odlicno, aorte su odlicne) . Krv je gusta (eritrociti i hemoglobin su uvek malo preko gornje granice) . Sve ostalo odlicno, a proveravao sam sve i svasta. Cak mi je urolog hiruski ligirao penilne vene i podvezao veliku. Kaze po njemu problem je veliki kapacitet penisa, pa se jos ne napuni do kraja a vec se krv preko vena vraca nazad. Sta vi mislite, da li je tako ili mislite da nesto drugo moze da bude problem i sta bi mi savetovali da probam da radim/koristim da poboljsam erekciju? Naravno ne mislim na tablete za potenciju.

    Odgovoreno: 05. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Nisam ubedjen da je sve bas tako.
      trazite i drugo misljenje urologa koji se bave tim problemom.
      pokusajte da promenite nacin ishrane. Konsultujte nutricionistu.
      mozete uzimati suplemente koji nisu stetni.