Postovani, u poslednjih 10tak dana osecam neku neprijatnost kao blagu bol u desnom testisu i butinama. Osim toga mogu da napipam vene iznad i oko testisa (nisam siguran da li je i ranije bilo tako, nisam obracao paznju) a kada su mi testisi skupljeni deluje mi kao da je mosnja naduvena-otecena sa obe strane prema butinama. Sta moze biti uzrok, negde sam procitao da je upitanju varikocela ili neka upala?

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Verovatno ste napipali prosirene vene testisa /varikocelu/ a zbog bola u testisu
      nije iskljuceno da imate i upalu prostate pa se javite urologu na pregled.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com