Poštovani, rađeni su hormoni prostate: fpsa 0. 308 tpsa 1. 89 t2 16, 3% takođe je bris pokazao prisustvo ešerihije. Molim za odgovor 1. Jesu li nalazi u redu, 2. Šta mi od lekova za ešerihiju predlažete, odgovor bi mi puno značio, kao i predložena terapija, jer preduzeće u kome radim 38 god, mi od 31. 01 neće overiti zdrav. Knjižicu, jer nemaju da plate zdravstveno. Pijem prostamol 4 meseca i 10 dana conprostu 2x1. Hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Analize psa, tumorskog faktora za prostatu su u redu.
      niste naveli gde je izolovana eserihija.
      uzmite deset dana ciprocinal od 250 mg 2x1 sa probiotikom 1x1.