Da li je moguce da mi glavic penisa posle erekcije ne splasne dovoljno pa da me zbog toga malo boli glavic i da zbog toga imam malih problema sa zategnutom kozicom posto kad se tusiram i u opustenom polozaju mogu bez problema da prevucem kozicu i da mi je zato osetljiv vrh penisa na dodir i boli i da li zbog toga imam malih problema sa erekcijom (erekcija se pravi bez problema ali ne mogu da je odrzim) ? I da radio sam spermogram rezultati su koliko toliko dobri ne treba operacija zbog variokele ali me brine sto mi doktor nije dao ni jedan lek niti kremu a imam svakodnevne male bolove, da li mi mozete preporuciti neki antibiotik?

    Odgovoreno: 06. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da vam je lako suzen prepucijalni otvor te u stanju
      erekcije teze prevlacite prepucijum preko glansa.
      ovo pokusajte "fiskulturom" uz koriscenje kantarionovog ulja da
      premostite. Mislim da bolove u glansu imate zbog toga.
      smatram da je to uzrok i sa odrzavanjem erekcije.
      sve to nije neki veliki problem pa ne bi trebalo mnogo ni da se
      opterecujete sa tim. Pokusajte da o tome ne razmisljate.
      mozete koristiti i suplemente za to: rhodiolin, panax ginseng i vital man.
      videti na www. Suplementi-srb. Com

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com