Postovani, borim se sa e. Coli 15 godina, primala sam injekcije, pila brdo antibiotika i uvek se vrati nakon odnosa. Praktikovala sam da posle odnosa popijem 1 tabletu nofocina i to je tako funkcionisalo neki 3 godina, ali zadnji put to nije delovalo pa sam je opet dobila. Doktor mi je prepisao kutiju baktrima. Molim vas za savet, da li mogu da pijem posle odnosa po jednu tabletu baktrima ili da probam sa kapsulama ili kapima od brusnice? Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 05. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Neka odnosi budu sa zastitom.
      pijte sto vise tecnosti.
      probajte ishranu da promenite. Konsultujte nutricionistu.
      nisam pristalica uzimanja bactrima posle odnosa.
      bolje koristite suplemente.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com