Postovani, vec duze vreme (mislim cak i nekoliko godina) imam na levom testisu 2 sicusne kvrzice velicine glave ciode (2mm) . Ove kvrzice se nalaze na unutrasnjoj strani levog testisa, u sredisnjem delu. Inace, testisi su normalne velicine i cvrstine. Ne osecam nikakvu tezinu u testisima ni bol, osim kada testis pregledam i prstima stiscem, nakon cega osecam malo bol u levoj nozi i donjem delu stomaka. Bol nestane nakon nekog vremena. Sta bi ove kvrzice mogle biti? Da li bi to mogao biti karcinom testisa? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Mislim da nije nista ozbiljno, pogotovo sto to vec dve godine pipate.
      za svaki slucaj uradite ultrazvuk testisa.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com