Postovanje do pre nedelju dana nikada nisam imao problema sa potencijom, medjutim promenio sam devojku (i jako mi je stalo do nje) i unervozio sam se i nisam mogao da dobijem erekciju. Na nagovor drugara uzeo sam polovinu satibo kapsule-rekao mi je da to uzmem jer je prirodno i na biljnoj bazi i imao sam normalnu erekciju i odnos. Stim shto sam osecao da mi je erekcija malo jaca nego pre. Medjutim sledeci put kada sam probao bez tih kapsula opet nisam moga (kapsule sam samo jedanput koristio) moje pitanje je samo da li sam mogao tim kapsulama da ostetim nesto pa je to uzrok shto ne mogu da imam erekciju ili je psiholoske prirode zbog frke neprijatnosti pa mi treba vremena da se opustim. Inace imam 28 godina i nisam do sada imao nikakve probleme. Molim vas da mi odgovorite jer sam jako uplasen. Hvala

    Odgovoreno: 05. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Problem je psiholoske prirode.
      nova veza pa ste malo uplaseni sto je i normalno.
      probijte led satibo kapsulama. One nista ne mogu
      da ostete.
      za duzu upotrebu mozete koristiti i sledece suplemente: rhodiolin, panax ginseng i vital man.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #124936

    • ako imam povišen krvni pritisak da li mogu da koristim satibo kapsule? hvala

    • Poštovani, obzirom da je Satibo kapsula na prirodnoj osnovi, u suštini od korena biljaka koje deluju na celokupni organizam, da li je pogodan za žene?