Imam pitanje, vezano za bris polnog organa, na bakterije i na virus. . Radio sam bris pre mesec dana, rezultati su pokazali, da imam bakteriju eserihiju koli 50% , javio sam se svom doktoru on mi je dao terapiju. . Odlucio sam se da to ponovo odradim taj test, a ko se ispostavi ponovno prisustvo te bakterije, sta da radim i je l moze neki savet, kome da se obratim. . Pozz i unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 01. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Ako nemate izrazite smetnje onda ne treba insistirati na antibiotskoj
      eradikaciji eserihije.
      dovoljno je da odrzavate besprekornu higijenu i da odnosi budu sa zastitom.
      takodjer mozete koristiti suplemente u lecenju infekcije i uzimajte dosta tecnosti.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletina bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com