Poštovani, imam 32 godine zadnje vrijeme cesce mokrim nocu se dignem jedan put nekad i dva mokriti. Imam bolove u donjem dijelu leda inace imam probleme sa kicmom. To nisu velike kolicine imokravanja. Radio ultrazvug abdomena sve uredu znaci prostata bubrezi itd. Molim vas odgovor

    Odgovoreno: 30. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Bez obzira sto su nalazi ultrazvuka u redu verujem da cesce mokrenje potice od prostate.
      sada je malo hladnije vreme pa ste se prehladili. Verujem da i bolovi u kicmi poticu od toga.
      uradite pregled mokrace i urinokulturu pa ce prema nalazima da se ordinira terapija.
      za sada uzimajte sto vise tecnosti.