Postovani imam 24 god. I problem sa prostatom hronicna upala koristio sam vise terapija antibiotika nekih suplemenata i nikako da resim problem sa erekcijom i cescim mokrenjem tj. Ako mokrim pre tusiranja posle tusiranja mi se opet ide na mokrenje iako bi bilo u maloj kolicini i na silu isto tako kad imam stolicu brzo posle toga mi se ide na mokrenje ali jos gore je sto imam probleme sa erekcijom nikako skroz da se popravi situacija neznam sta da radim vise da bih erekcija bila dobra da li neki biljni preparat koji bi pomogao i za erekciju i mokrenje sta mi vi predlazete a nisam u mogucnosti trenutno da idem kod lekara

    Odgovoreno: 28. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Kada budete mogli odradite sve bakterioloske briseve/hlamidija, obe mikoplazme, trihomonas, gonokok/.
      odnosi neka stalno budu sa zastitom.
      pokusajte lecenje sa: paraprotex, probiobalance, vital man, panax ginseng.
      ovo mozete duze uzimati.
      povremeno koristite cialis.
      ishranu prilagodite krvnoj grupi.
      videti na www. Suplementi-srb. Com